Naujų ir naudotų gps navigacijų pardavimas žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimas sudaužytų ekranų remontas, keitimas lizdų, gasiakalbių, kitų dalių keitimas.

Visų GPS žemėlapių atnaujinimas. TomTom, Garmin, Becker, Mio, Ihex,Navimax, Lark, Goclever. Šiems, ir daugeliui kitų navigatorių atnaujinsime programas, ir įdiegsime žemėlapius. Jei esate sunkvežimio vairuotojas, taip pat paruošime Jūsų navigatorių. Mes taupome Jūsų laiką, todėl navigaciją atneštą žemėlapių atnaujinimui grąžinsime tą pačią dieną. Atnaujiname žemėlapius ne tik navigatoriams, įdiegsime navigaciją ir į telefoną turintį Android operacinę sistemą. Taip pat remontuojame visus navigacinius įrenginius, keičiame ekranus, lituojame išlūžusias jungtis.

Navigacijų žemėlapių atnaujinimas

Atnaujinsime Jūsų GPS žemėlapius greitai ir profesionaliai. Įdiegsime pačius naujausius žemėlapius. Jei Jūsų navigacijoje yra mažai atminties, praplėsime ją už patrauklią kainą.

Navigacijų remontas

Tvarkome bet kokius mechaninius navigacijų gedimus. Keičiame išlūžusius lizdus, keičiame ekranus, taisome navigacijas po apliejimo skysčiu. Gedimai kurie pasitaiko dažniausiai. Neisijungia arba įsijungęs pakimba GPS. GPS navigatoriuje šviečia raudona lemputė. Trūkčioja (šokinėja) meniu. GPS sudužęs ekranas, GPS negali prisijungti prie palydovų, stringa arba nepasileidžia programa.

Navigacijų įrašymas į telefoną

Kam pirkti navigaciją, jei galimą ją turėti tiesiog savo telefone. Įrašome navigacijas, atnaujiname žemėlapius telefonuose su Android, iOS, ir Symbian operacinėmis sistemomis. Nežinote ar Jūsų telefone galima turėti navigaciją ? Kreipkitės nurodytais kontaktais.